Informacje o wysyłce towaru
Dostawa i koszty wysyłki:

1. Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej albo firmy kurierskiej -zgodnie z życzeniem klienta. Towar można również odebrać osobiście w siedzibie firmy w Warszawie przy ulicy Wilczej 25/1 w godzinach pracy sklepu.

Wysyłka realizowana jest:

- w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania należności na koncie (w przypadku wyboru opcji płatności przelewem, PAYPAL,PAYU
- w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności za pobraniem).
w ciagu 1-3 dni roboczych  od dnia otrzymania modelu do naszego magazynu w przypadku modeli w opcji na zamówienie oraz modeli będących nowościami na dany rok zamawianymi z przedsprzedaży

Koszty przesyłki na terenie Polski

 Zmienne  i zależne od  wagi zakupionych towarów . System sam obliczy kwotę opłaty za przesyłkę w oparciu o wagę poszczególnych produktów.
Klient nie płaci za zapakowanie modelu . 

Koszty wysyłki za granicę:

Zmienne w zależności od kraju docelowego i wagi zakupionych produktów. System sam obliczy kwotę opłaty za przesyłkę w oparciu o wagę poszczególnych produktów oraz kraj przeznaczenia .  Obliczenie oparte na cenniku Poczty Polskiej .

2. Wysyłka (za wyjątkiem przesyłki pobraniowej realizowanej przez Pocztę ) następuje tylko po wpłynięciu całej należności na konto. Za należność uznajemy kwotę  za towar + koszty przesyłki.
3. Firma Loko-Model  nie odpowiada za uszkodzenia lub zagubienia towaru wynikłe z winy przewoźnika lub
spedytora dostarczającego towar do zamawiającego, jak również za czas jaki spedytor lub przewoźnik potrzebuje na dostarczenie zamówionych towarów pod wskazany adres.
4. W przypadku gdy przesyłka nie dotrze do Państwa pomimo potwierdzenia nadania , prosimy niezwłocznie o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.