O sklepie Loko-Model


Witamy w sklepie Loko-Model
Warszawa ul. Wilcza 25 /1
tel / fax : +48 22 629 94 97

Otwarte: pon-pt: 11.00 - 19.00     sob: 10.00 - 14.00


Szanowni Klienci, by uniknąć nieporozumień
Prosimy o dokonywanie płatności dopiero po potwierdzeniu dostępności towaru ,
które otrzymacie od nas Państwo drogą e-mailową. Po złożeniu zamówienia proszę poczekać z płatnością aż zamówienie zostanie przyjete i przetworzone. Po zmianie statusu zamówienia do realizowane można już wykonać przelew.
Proszę pamiętać, że za towary zamówione w
przedsprzedaży
płacimy dopiero gdy dotrą one do naszego magazynu.
 

    Jesteśmy bezpośrednim importerem wyrobów firm: AUCHAGEN, Brawa, Busch, ESU, Fleischmann, NOCH, Heris, Herpa, Jagerndorfer, LS Models, LGB, Kibri, Märklin, Micro-Metakit, ROCO, Trix, Viessmann, Vollmer, Wiking.

W naszej ofercie znajdą Państwo także wyroby:  , ACME, Faller, Heki, Kluba, Liliput, Mehano, Piko, Preiser, Rivarossi, Tillig, ROBO.

W Warszawie, prowadzimy sklep stacjonarny gdzie realizujemy sprzedaż bezpośrednią około 3500 produktów ze  swojego magazynu,  Oferta sklepu internetowego może nie pokrywać się  w 100 % z oferta sklepu stacjonarnego , zaś wszelkie promocje widziane na stronie internetowej naszego sklepu nie muszą być równoznaczne z promocjami odnoszącymi  się do zakupów w sklepie stacjonarnym .
Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty, by zobaczyć ceny po indywidualnym rabacie , trzeba być zalogowanym.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę lokomotyw parowych w barwach PKP wykonanych na bazie modeli renomowanych firm.
Otwarte: pon-pt: 11.00 - 19.00     sob: 10.00 - 14.00

Życzymy udanych  zakupów,
Janusz Kozłowski i Robert Bielecki